از عطرِ 
 
 
لبخنــدِ تــو
 
 
 .... گــُـل می چکــد
 
 

94/2/28  ــــــــــــــــــــــــالف.س  (گلسا)

 

               
/ 8 نظر / 11 بازدید
فریدون

باز هم شعر زیبایی از گلسای نازنین.زندگیت هم مثل شعرهایت عاشقانه باد.اینکه گفتم قالبت زیاد مناسب زحماتت نیست در همین مطلبت مشخصه.بخشی از عکس نوشته زیبایت با نوشته های قالب پوشانده شده و اجازه نمایش زیبایی های مطلبتان را نمیدهد.اگه از قالبی سه ستونه استفاده گنید خیلی مناسبتره.البته صلاح وبلاگ خویش را خسروان دانند!

فریدون

گلسای نازنین.میتونی از سایتهای ویژه قالب وبلاگ بازدید نمایی و انتخاب کنی.میتونی به سایت ایران گویا با این آدرسhttp://www.irangooya.ir/بروی و روی قسمت اینترنت و دانلود به قالب وبلاگ برسی.حداقل 20 سایت ویژه قالب وبلاگ هست که میتونی طبع مشکل پسندت را راضی کنی.این جسارتم را شما زمینه چینی کردید!

فریدون

گلسا جان گرامی.من به قصد تبلیغ وبلاگم به وبلاگ شما نیامدم.چون میخوام ریا نشه بهتره آدرس وبلاگم را ندانید!اگر قسمت شد پیدا میکنید.فقط نظرتان در برگیرنده این شعر زیبا بود: و عشق یعنی زنی که سیب سرخ دلش بوی بهشت می دهد _____________ گلسا درود بر شما جناب فریدون .به اضافه یک شاخه گل زیبا.

فریدون

این هم آدرس وبلاگ من.با موضوعی متفاوت با وبلاگ شما.فعلا بدرود.

فریدون

یکی از عالیترین عاشقانه هایتان همین شعر است.همه اشعارتون کوتاه هستند یا ترجیح میدید فقط اشعار کوتاه را پست کنید؟موفق باشید